Посол Великої Британії Мелінда Сіммонс відвідала кімнати кризового реагування в Києві

Посол Великої Британії Мелінда Сіммонс відвідала кімнати кризового реагування в Києві

Надзвичайний та Повноважний Посол Великої Британії Мелінда Сіммонс, разом із заступницею голови КМДА Мариною Хондою, Головою Представництва Фонду ООН у галузі народонаселення Хайме Надалем і Почесним послом Фонду ООН в галузі народонаселення Марією Єфросініною, відвідала кімнати кризового реагування для постраждалих від домашнього насильства. 

Про це повідомили в пресслужбі КМДА.

– Проблема гендерного насильства в європейських країнах така ж болюча, як і в нас. Єдина відмінність у тому, що ми почали відкрито про це говорити відносно недавно. До того часу це не вважалося чимось страшним, і ми вирішили змінити підхід. Спільно із Фондом народонаселення ми розробили план побудови єдиної системи протидії та запобігання домашньому насильству. Приємно бачити, що міжнародні партнери зацікавлені в допомозі і досвід Великої Британії стане нам у нагоді для створення ефективної системи, – зазначила Марина Хонда.

Вона також додала, що за два тижні роботи «кризової кімнати» нею скористалося вже п’ять жінок, які постраждали від домашнього насильства. У планах міської влади відкриття ще однієї кімнати кризового реагування на лівому березі столиці.

Своєю чергою Мелінда Сіммонс розповіла, що протидія гендерно зумовленому насильству є пріоритетом для багатьох країн Європи, зокрема і для Великої Британії, адже неможливо розбудовувати суспільство, якщо в ньому немає захисту для людей. Її приємно вразила ефективна співпраця КМДА, поліції, психологів і Фонду народонаселення. Вона також висловилася про готовність долучитися до розбудови системи протидії насильству в Києві.

Нагадаємо, жінки із ООН відзначили Київ за роботу під час пандемії.