Київ лідирує за кількістю зареєстрованих на вступні іспити до магістратури

Київ лідирує за кількістю зареєстрованих на вступні іспити до магістратури

Для участі у єдиному вступному іспиті та єдиному фаховому вступному випробуванні у 2020 році зареєструвалися 101 273 особи. Відповідні дані оприлюднив Український центр оцінювання якості освіти за результатами онлайн реєстрації на іспити, яка завершилася 5 червня.

У п’ятірку регіонів із найбільшою кількістю зареєстрованих учасників увійшли: 

  • Київ – 26 046;
  • Харківська область – 12 798;
  • Львівська область – 8 765;
  • Одеська область – 7 567;
  • Дніпропетровська область – 7 220.

Основна сесія ЄВІ відбудеться 1 липня, ЄФВВ – 3 липня. 

– Пункти проведення ЄВІ та ЄФВВ будуть безпечними і комфортними для учасників та інструкторів. Збереження їхнього здоров’я – наш ключовий пріоритет. Ми дотримуватимемося усіх необхідних протиепідеміологічних заходів згідно з рекомендаціями Головного державного санітарного лікаря України. Їх оприлюднено на сайті МОЗ – із ними може ознайомитися кожен охочий, – зазначила т. в. о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій

До ЄВІ та ЄФВВ допускатимуть учасників та залучених осіб із температурою нижче 37,2 градусів за Цельсієм, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках. Пункти проведення ЄВІ та ЄФВВ буде забезпечено медичними масками, безконтактними термометрами (пірометрами), дезінфікуючими засобами та захистом для медиків.

Нагадаємо, стартував останній тиждень занять Всеукраїнської школи: розклад.