Стартував останній тиждень занять Всеукраїнської школи: розклад

Стартував останній тиждень занять Всеукраїнської школи: розклад

Уроки у Всеукраїнській школі онлайн розпочалися 6 квітня, тому триватимуть до 12 червня включно. Наприкінці проєкт збере уроки з базових предметів за програмою від початку і до кінця карантину.

Мета проєкту – дати шанс кожній дитині, незалежно від того, як було організовано дистанційне навчання в її школі, отримати доступ до хороших навчальних матеріалів. Дуже важливо, щоб діти мали можливість переглянули усі уроки з базових предметів за цей період. Це допоможе уникнути прогалин у знаннях, що можуть зашкодити подальшому навчанню.

РОЗКЛАД

У межах Всеукраїнської школи також оприлюднюють спецуроки до важливих дат. Зокрема, цього тижня вийшов урок до Всесвітнього дня охорони довкілля, підготований за підтримки «Klitschko Foundation». Відео буде цікавим як для учнів, так і для їхніх батьків. Переглянути його можна за посиланням.

Усі відеоуроки в межах проєкту будуть збережені на YouTube МОН. Надалі їх зможуть переглядати діти для повторення або ж у випадку інших вимушених пропусків школи.

Впродовж 9 тижнів у межах проєкту на YouTube МОН було опубліковано 1 тис. 668 відеоуроків. З них 239 уроків – для початкової школи (1-4 класи).

Нагадаємо, стадіон чи хмарочос: київській школі загрожує забудовник