Коли у Києві стартує пляжний сезон

Коли у Києві стартує пляжний сезон

Відкриття пляжів відбудеться, коли температура води у водоймах складе не менше +18. Зараз температура води в річках та озерах Києва значно нижча. Про це повідомляють в комунальному підприємстві «Плесо».

Наразі проводиться обстеження 14 пляжних зон столиці, зокрема, дна водойм і питної води. Лабораторні дослідження води проведуть, коли встановиться достатня температура.  Коли будуть готові результати  – пляжі повинні отримати відповідні паспорти готовності.

За словами заступника голови КМДА Петра Пантелеєва, пляжі та зони відпочинку увійшли до переліку громадських місць, на які із 1 червня поширюється послаблення карантинних заходів.

У Києві з 1 червня відкриються дитячі садочки, школи для 11-х класів – мається на увазі складання ЗНО, заклади професійної, технічної та вищої освіти працюватимуть для випускників та абітурієнтів, готелі, але без роботи ресторанів, дитячо-юнацькі спортивні школи, спорткомплекси, фітнес-зали, але без роботи басейнів. Відкрито доступ до пляжів та зон відпочинку, – поінформував Петро Пантелєєв.

Тобто знято заборону на відвідування пляжів та зони відпочинку, однак сезон купання стартує лише, коли температура води підніметься до +18 градусів, а пляжі, після проведення досліджень, отримають паспорти.