У столиці ЗНО розпочнеться з 25 червня, а в школи прийматимуть до 1 вересня

У столиці ЗНО розпочнеться з 25 червня, а в школи прийматимуть до 1 вересня

Графік і місця проведення зовнішнього незалежного оцінювання в Києві будуть оприлюднені на сайті Департаменту освіти та науки КМДА. Розпочнеться ЗНО з 25 червня.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн пресконференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ, повідомили у пресслужбі мера.

– Днями Міністерство освіти затвердило оновлений графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання. І столичні школи будуть керуватися цим графіком. Уже відомі дати ЗНО. З 15 по 17 червня у столичних школах проводитимуть пробне ЗНО за бажанням учнів. Основне зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться з 25 червня. Графік і місця проведення оцінювання будуть оприлюднені на сайті Департаменту освіти та науки КМДА. З усією необхідною інформацією, – повідомив Кличко.

Він також розповів, як можна подати документи на зарахування дітей до садочків і шкіл. 

– Щодо зарахування до садочків та шкіл. Розсилку запрошень до садочків, згідно поданих заявок і електронної черги, Департамент освіти поновить з 1 червня. І з цієї дати батьки можуть  подати документи в електронному вигляді. А для вступу в перші класи шкіл треба подати оригінали необхідних документів. Їх прийматимуть в школах з 1 червня до 1 вересня,  зазначив Віталій Кличко.