Центр Києва засадять скверами

Центр Києва засадять скверами

Центральні райони додатково озеленять згідно із проєктом Генерального плану Києва.

Його розробники передбачили додаткове озеленення територій загального користування у Печерському, Подільському, Солом’янському та Шевченківському районах столиці. Про це повідомили в комунальній організації «Київгенплан».

Зокрема, проєктом окреслено створення зелених насаджень загального користування на територіях схилів Дніпра, урочищ Кучмин Яр, Гончарі, Дігтярі, Кожум’яки та інших ярів та балок. Також передбачається створення невеликих скверів біля входів до будівель громадського призначення та в житлових дворах.

– На етап у 20 років приріст озеленених територій загального користування у столиці без урахування буферних парків складе 662 га, з яких 557 га – парки, 68,2 га – сквери, 36,7 га – бульвари та проспекти, – йдеться у повідомленні.

Також розробники запропонували сформувати загальноміську ландшафтно-рекреаційну зону на Дніпровських островах. Кияни зможуть туди дістатися пішохідним мостом через Дніпро, а також річковим пасажирським транспортом, розвиток якого також передбачений проєктом Генплану.