Фонтани розпочнуть роботу на День Києва

Фонтани розпочнуть роботу на День Києва

Сезон роботи столичних фонтанів розпочнеться на День Києва. Команда спеціалізованого комунального водогосподарського підприємства «Київводфонд» готує водограї до роботи.

Про це повідомила директорка підприємства Світлана Козловська, інформує пресслужба КМДА.

– Зазвичай сезон роботи фонтанів розпочинається 1 травня. Цього року відновлення роботи фонтанів після зими перенесли на кінець травня, у зв’язку з карантинними обмеженнями. Уже наприкінці тижня кияни спостерігатимуть пробні запуски водограїв. Цей процес є обов’язковим перед початком нового сезону, – повідомила Світлана Козловська.

Столичні фонтани працюватимуть із 31 травня до 30 вересня, щопонеділка у роботі фонтанів робитимуть перерву для проведення необхідних технічних робіт.

На сьогодні СВКП «Київводфонд» здійснює роботи з експлуатації 8 столичних фонтанів, а саме: на Майдані Незалежності – «Великий» та комплекс шести водограїв «Малі» (парна сторона вул. Хрещатик), фонтани «Водяна куля», «Каскадний» і «Засновники Києва» (непарна сторона вул. Хрещатик), а також фонтан «Хрещатик» на вул. Хрещатик, 25, фонтан на вул. Великій Васильківській, 119-121 та унікального комплексу в акваторії Русанівського каналу.

Нагадаємо, що минулого року був проведений капітальний ремонт фонтану на вул. Великій Васильківській, 119-121, який не працював із 2018 року. Під час капітального ремонту було замінено гранітне облицювання, електрокабелі, прилади підсвітки та встановлено нове насосне обладнання.

Музичний і світловий супровід у водограїв на Майдані Незалежності та у Русанівському каналі вмикатимуть із 20:00 до 23:00 – залежно від місяця:

  • Травень – з 20:00 до 23:00.
  • Червень – з 20:30 до 23:00.
  • Липень – з 20:30 до 23:00.
  • Серпень – з 20:00 до 23:00.
  • Вересень – з 19:00 до 23:00.