Після відкриття, транспорт столиці повезе не всіх бажаючих

Після відкриття, транспорт столиці повезе не всіх бажаючих

Міська влада готується відновити після 22 травня роботу наземного громадського транспорту в звичайному режимі.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн пресконференції.

– Нагадаю, що місто готується до відновлення роботи наземного комунального громадського транспорту у звичайному режимі, що має відбутися після 22 травня. І ми поступово збільшуємо кількість маршрутів та транспорту на них. Сьогодні почали працювати ще три маршрути: від станції метро «Святошин» до житлового масиву Західний (с. Чайки), з вулиці Митрополита Шептицького на вулицю Чавдар, та з Бортничів – до метро «Харківська». І в наступні дні ми будемо нарощувати кількість маршрутів, – повідомив Кличко.

Він зазначив, що і комунальний наземний громадський транспорт, і приватний громадський транспорт, що відновить роботу, зможе перевозити одночасно не більше половини від кількості пасажирів, на яку він розрахований.  

– Контролювати дотримання цих правил має поліція. Допомагатиме правоохоронцям муніципальна охорона, – зазначив Кличко.

Водії та кондуктори зобов'язані носити маску або респіратор, рукавички. У масках повинні бути і пасажири. А також – не нехтувати рукавичками. Усі співробітники компанії-перевізника перед початком роботи зобов'язані пройти термометрію. Особи з температурою вище 37,2 градуси і з симптомами ГРВІ не допускаються до роботи. 

Перед кожним рейсом транспорт повинні дезінфікувати. «КП «Київпастранс», проводить дезінфекцію тричі на добу.

– І я в черговий раз закликаю всіх киян: після відновлення роботи громадського транспорту, користуватися ним тільки за нагальної потреби. Інакше нам не уникнути загострення ситуації з розповсюдженням вірусу, – підкреслив Віталій Кличко.