При в’їзді у столицю вантажівки будуть перевіряти цілодобово

При в’їзді у столицю вантажівки будуть перевіряти цілодобово

П’ять автоматичних комплексів габаритно-вагового контролю на всіх в’їздах у Київ запрацювали в цілодобовому режимі. Це стало можливим завдяки співпраці міста з Міністерством інфраструктури та Державною службою України з безпеки на транспорті.

Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

– На жаль, кількість порушників досягає 20-25%, що неодмінно є чинником руйнації вулиць і доріг. Вже є і перші позитивні результати: кількість перевантаженого великогабаритного транспорту значно зменшується. Одночасно, недобросовісні перевізники поступово починають оминати Київ, – наголошує Олександр Густєлєв.

Він вважає, що постійний контроль і невідворотність покарання у вигляді штрафів, змушують перевізників шукати об’їзні дороги, руйнуючи місцеві проїзди.

Нагадаємо, з 18 травня обмежений в’їзд великогабаритного транспорту в місто. Обмеження встановлюється на чотирьох в’їздах до Києва: на Житомирському, Бориспільському, Одеському та Гостомельському шосе. Обмеження діє у ранкові та вечірні години: вранці з 7:00 до 10:00, та ввечері з 17:00 до 20:00.