Завтра відключать гарячу воду в будинках 5 районів Києва

Завтра відключать гарячу воду в будинках 5 районів Києва

Друга черга гідравлічних випробувань тепломереж у Києві розпочнеться 19 травня і триватиме до 5 червня. Без гарячої води будуть деякі квартали у 5 районах Києва.

На міцність випробовуватимуть мережі частини Солом’янки, Шулявки, Теремків, Осокорків та центру Києва. Загалом близько 10% житлових будинків (1 300) столиці. Це клієнти, що отримують теплову енергію від ТЕЦ-5. Випробування триватимуть близько двох тижнів – до 5 червня. Такі подробиці розповіли у КП «Київтеплоенерго».

Адреси будинків, де буде тимчасово відсутнє гаряче водопостачання через гідравлічні випробування, дивіться тут: https://cutt.ly/0yRL5hT. Найсвіжіші оновлення інформації – на Тelegram-каналі Київтеплоенерго: https://t.me/kyivteploenergo.

Також інформація про терміни проведення гідравлічних випробувань у Києві розміщується на будинкових дошках оголошень та сайті Київтеплоенерго. Крім цього, клієнти можуть отримати її в Центральній диспетчерській з питань ЖКГ за номером 15-57 (зі стаціонарного телефону) або (044) 500-1557 (з мобільного).

Нагадуємо, проведення випробувань у міжопалювальний сезон є обов’язковим, згідно з Правилами підготовки теплових господарств до опалювального періоду, і дозволяє дослідити гідравлічну щільність та міцність мереж. А це, своєю чергою, дозволяє скоротити кількість аварійних відключень тепла взимку.

Цього року гідравлічні випробування тепломереж у Києві розпочалися пізніше, ніж зазвичай. Після послаблення обмежувальних заходів у столиці 12 травня, випробування розпочалися на малих котельнях та ТЕЦ-6, які обслуговують Троєщину, Лісовий масив, Воскресенку, Оболонь, Мінський масив, Виноградар та Відрадний. Завершення першої черги випробувань очікується 25 травня. Станом на 18 травня Київтеплоенерго виявило 105 пошкоджень, з них на 54-х ділянках вже завершені ремонтні роботи.