Стало відомо, коли у Києві запрацюють камери відеофіксації перевищення швидкості

Стало відомо, коли у Києві запрацюють камери відеофіксації перевищення швидкості

У зв’язку з пандемією коронавірусу та продовженням карантину, запуск системи автоматичної фотовідеофіксації дорожнього руху, що мала запрацювати з 1 травня 2020 року, перенесено на 1 червня.

Про це повідомляє Державне агентство інфраструктурних проектів України на своїй сторінці у Facebook.

– Варто зауважити, що для того, аби система запрацювала, команда фахівців провела всі необхідні роботи. Зокрема, на дорогах Київської області встановлено 25 комплексів автоматичної фіксації (КАФ). Ще 20 камер – у столиці. Усі КАФи розташовані у місцях, де найчастіше трапляються ДТП, йдеться в повідомленні.  

У Держагентстві інфраструктурних проектів додали, що до 1 червня буде встановлено 5 КАФів у Львівській області.

До кінця року заплановано придбати ще 220 таких комплексів автоматичної фіксації.

– Також вже є програмне забезпечення та все, що потрібно для роботи центру обробки даних, включаючи облаштування робочих місць. У тому, що система автоматичної фотовідеофіксації дорожнього руху запрацює вчасно і без збоїв, немає жодних сумнівів. Щойно завершиться карантин, її у співпраці з МВС буде запущено в дію, запевнили у Держагентстві інфраструктурних проєктів.

Треба думати, що якщо дію карантину продовжать після 22 травня, як планує уряд, то дата запуску системи автоматичної відеофіксації правил дорожнього руху, можливо, знову буде перенесена.

Як раніше повідомляв «Вечірній Київ», МВС відтермінувало початок роботи камер з 1 травня «до закінчення режиму суворого карантину».

Нагадаємо, що система фотовідеофіксації, виявлятиме спочатку тільки одне порушення – перевищення швидкості. У подальшому камери будуть фіксувати проїзд на червоне світло світлофора, виїзд на зустрічну смугу, рух смугою для громадського транспорту та інші порушення.  

Раніше правоохоронці повідомляли, що у Києві в тестовому режимі працюють 20 камер.

Штрафи за перевищення дозволеної швидкості планується відправляти любителям швидкої їзди поштою. Втім, сьогодні у Києві не дуже розженешся. Місто стоїть у суцільних заторах.