Що зробили у Києві, щоб вантажівки не розбивали дороги

Що зробили у Києві, щоб вантажівки не розбивали дороги

Відсьогодні в’їзд в столицю великогабаритного та великовантажного транспорту – обмежений. Також на в’їздах у столицю встановили і запустили 5 автоматичних комплексiв габаритно-вагового контролю.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн пресконференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ. 

– Так, із сьогоднішнього дня миобмежили в’їзд в столицю великогабаритного та великовантажного транспорту. Обмеження діятимуть вранці  з 7:00 до 10:00 години. Та ввечері з 17:00 до 20:00. Щодо контролю ваги таких авто, то кілька днів тому ми, спiльно з Мiнiстерством iнфраструктури та Державною службою Украïни з безпеки на транспортi, запустили 5 автоматичних комплексiв габаритно-вагового контролю. Вони цілодобово працюють на всiх в'ïздах в столицю, – зазначив Кличко.

Уже першi днi роботи показали, що в середньому 20% великовантажного транспорту прямує через Київ зi значним перевантаженням.

– Тому цiлодобова робота таких комплексiв важливий крок, аби Киïв був закритий для недобросовiсних перевiзникiв. Постiйний контроль та штрафи змусять таких перевiзникiв не їхати через місто. Для нас це важливо, бо перевантажені фури розбивають наші дороги. В тому числі, й нові. А влітку проблема вдвічі актуальніша, оскільки під час спеки дороги ще більше страждають від великовантажного транспорту, – підкреслив Віталій Кличко.