Міста-побратими рекламують туристичні принади Києва

Міста-побратими рекламують туристичні принади Києва

Управління туризму та промоцій КМДА працює над всебічною популяризацією Києва як провідної туристичної дестинації Європи.

Під час карантину, одним із найбільш ефективних засобів промоції у цей непростий час є крос-промоція. Разом з Управлінням міжнародних зв’язків КМДА, Управління туризму та промоцій розпочало крос-промоцію Києва з його містами-побратимами за допомогою розміщення відеороликів на інформаційних ресурсах задля інформування жителів міст-побратимів про туристичні потенціали міст.

Така промоція, на думку організаторів, після завершення карантину та зняття банів на мандрівки сприятиме збільшенню туристичних потоків іноземних туристів до Києва!

Розпочало естафету крос-промоції місто Єреван. На сторінці Єреванського центру туризму та підтримки розповідають про відносини Києва та Єревана, про основні пам'ятки нашого міста, показують відевізитівку Києва

Водночас киян знайомлять з містом Єреван.

Єреван – столиця Вірменії, одне з найдавніших міст, що збереглися, засноване у 782 р. до н. е., розташоване на лівобережній частині Араратської долини.
В останні роки у Єревані побудовано безліч об'єктів туристичної інфраструктури, створено багато цікавих туристичних маршрутів.
Топ-10 місць, які варто відвідати:

● архітектурна композиція – комплекс «Каскад»;
● центральна площа Республіки;
● площа Шарля Азнавура;
● науково-дослідний центр і музей Матенадаран;
● меморіальний комплекс Цицернакаберд;
● будівля уряду Вірменії;
● вірменський театр опери і балету;
● монумент «Мати Вірменія»;
● фортеця Еребуні;
● монастир «Хор Вирап», розташований біля підніжжя гори Арарат (приблизно в 40 км від Єревана).

Трохи історії:

14 вересня 1995 року між Києвом та Єреваном було підписано договір про асоціацію, сторони домовилися розвивати дружні стосунки у всіх сферах життя міст, щоб сприяти взаєморозумінню між киянами та єреванцями.
У 2001 році в Києві було підписано договір «Про встановлення дружніх відносин між Єреваном та Києвом» з метою торговельно-економічного, науково-технічного та гуманітарного співробітництва на довгострокових, стабільних та взаємовигідних принципах.