Киянам пояснили, чому нині відключають гарячу воду

Киянам пояснили, чому нині відключають гарячу воду

У Києві розпочали гідравлічні випробування мереж з дня початку запровадження послаблень обмежувальних умов.

Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн пресконференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

– По-перше, хочу сказати, що насправді ми врахували ситуацію із карантином. Адже мали розпочати випробування мереж ще на початку квітня. Та, розуміючи, що багато людей перебувають вдома, ми відтермінували ці роботи на місяць. І розпочинаємо їх лише з часу запровадження послаблень. Коли велика частина людей уже повертається до роботи, – сказав Кличко.  

Він зазначив, що гарячу воду відключають для проведення технологічних випробувань. Це необхідно для підготовки тепломереж до наступного опалювального сезону. Щоб увійти в нього без аварій і вчасно.

– Це не просто забаганка міста. Ми, як і інші українські міста, керуємось нормативними актами уряду, профільного міністерства. І не проводити випробувань не маємо права. Я розумію, що відсутність гарячої води – це дискомфорт і перепрошую у киян за це. Однак, іншого способу підготовки мереж немає. Прошу це зрозуміти, наголосив Віталій Кличко. 

Він також підкреслив, що працівники комунального підприємства «Київтеплоенерго»  максимально оперативно та якісно виконуватимуть усі необхідні роботи.