У міністерстві та профільному департаменті столиці привітали медсестер

У міністерстві та профільному департаменті столиці привітали медсестер

Сьогодні в усьому світі відзначають Міжнародний день медичної сестри та медичного брата. Дата 12 травня обрана не випадково, адже саме у цей день 1820 року народилася британська реформаторка сестринської справи Флоренс Найтінгейл.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов звернувся з привітанням до українських медсестер і медбратів.  

– Увага всього світу прикута до лікарів. Слова подяки лунають в основному на їхню адресу. Однак є люди, без яких лікарі ніколи б не впоралися. І це медсестри та медбрати. Вони першими зустрічають пацієнтів на порозі лікарень, асистують в операційних, ночами сидять біля хворих. Дякую вам за відданість і ваше велике серце, – сказав Максим Степанов у відеозверненні.

До привітань медсестер і медбратів приєдналися у Департаменті охорони здоров’я КМДА.

– У каретах швидких – на передовій екстреної допомоги. У операційних – додаткові очі та руки хірурга. Біля ліжка тяжкохворого – у щосекундній боротьбі за одужання. Поряд із сімейним лікарем – для збереження здоров’я родини. У пологових залах – заради нового життя. Зі святом вас, люди незамінної професії – медичні сестри та медичні брати! Земний уклін за вашу благородну справу, за працю, яка зцілює, тамує біль, повертає до життя! – йдеться у привітанні Департаменту охорони здоров’я КМДА.

Раніше мер Києва Віталій Кличко привітав медсестер і медбратів із професійним святом.