Сервісні центри МВС відновлюють свою роботу в Києві

Сервісні центри МВС відновлюють свою роботу в Києві

З 12 травня 2020 року сервісні центри МВС поступово відновлюють свою роботу з можливістю відвідування всіх сервісних центрів МВС громадянами.

– Для відновлення роботи з урахуванням карантинних вимог, Головний сервісний центр МВС розробив та запустив функціонал запису до електронної черги для отримання послуг. Онлайн запис в електронну чергу через офіційний вебсайт Головного сервісного центру МВС – це нова полегшена процедура запису громадян до сервісних центрів МВС для отримання послуг. Він дозволяє заощадити час і знизити ймовірність підхоплення коронавірусної інфекції, – прокоментував заступник міністра МВС Антон Геращенко.

Сервісні центри МВС надаватимуть усі адміністративні послуги, окрім прийняття практичних іспитів на право керування транспортним засобом.

– Послуги надаватимуться з дотриманням карантинних вимог, а саме: перебування однієї особи на 10 м² та з урахуванням дистанції між відвідувачами не менше ніж 1,5 метрів. Запис для отримання адміністративних послуг буде проводитися тільки за попереднім записом, – додав начальник РСЦ МВС у м. Києві Микола Рудик.