У столиці почнуть вимикати гарячу воду

У столиці почнуть вимикати гарячу воду

Із 12 травня у столиці розпочнуть проведення гідравлічних випробувань тепломереж. Це необхідна частина підготовки їх до роботи взимку.

Про це сьогодні заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, інформує пресслужба КМДА.

– Ми мали розпочати тестування мереж ще на початку квітня, одразу після завершення опалювального сезону. Однак, враховуючи карантин і перебування багатьох людей вдома або на дистанційному режимі роботи, місто прийняло рішення відтермінувати їх проведення, – пояснив заступник голови КМДА. – Враховуючи перший етап послаблення карантину та необхідність повноцінної технічної підготовки мереж, ми розпочинаємо процес гідравлічних випробувань».

Він нагадав, що тестування мереж затверджені на рівні профільного міністерства Правилами підготовки теплових господарств до опалювального періоду. Ці правила стосуються не лише Києва, а й усіх міст.

Випробування проводитимуть поетапно у кожній зоні всіх теплоджерел – відповідно до затвердженого графіку.

Передбачено, що на кожній окремій ділянці гідравлічні випробування триватимуть близько двох тижнів. На цей час відповідні теплові пункти відключатимуть, а подача гарячого водопостачання тимчасово припинятиметься.

– Ми розуміємо, що відсутність гарячої води – це дискомфорт і перепрошуємо у киян за це. Однак іншого способу підготовки мереж централізованої системи теплопостачання, яка працює в столиці, немає. Просимо з розумінням поставитись до цього кроку. Комунальне підприємство «Київтеплоенерго» та його працівники максимально якісно та оперативно виконуватимуть ці роботи, – сказав заступник голови КМДА.

Раніше Петро Пантелеєв інформував про те, що міська влада звернулась до Кабінету Міністрів України з пропозицією змінити формат гідравлічних випробувань теплових мереж. Відповідні зміни необхідно вносити у профільне законодавство, щоб зменшити терміни, коли в будинку відсутня послуга гарячого водопостачання під час проведення тестувань трубопроводів.