Киянина засудили на три місяці арешту за погрози мамі

Киянина засудили на три місяці арешту за погрози мамі

Прокуратура домоглася реального покарання для чоловіка за домашнє насильство над матір’ю. Такі історії шокують, але дуже рідко вдається притягнути кривдника до відповідальності – вважаться, що домашні проблеми мають залишатися у сім’ї, рідні не завжди зважуються заявляти на сина чи чоловіка.

Київська місцева прокуратура № 3 підтримала державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно 37-річного чоловіка, який систематично вчиняв психологічне насильство у сім’ї (ст. 126-1 КК України).

– Встановлено, що син систематично словесно ображав нецензурними висловлюваннями свою матір, залякував, принижував та погрожував їй фізичною розправою, за що неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності. Проте накладені адміністративні санкції не вплинули на чоловіка та не змінили його поведінку відносно матері, – зазначають у пресслужбі прокуратури.

За результатами розгляду обвинувального акту Деснянський районний суд міста Києва визнав винним чоловіка у вчиненні домашнього насильства та засудив до 3 місяців арешту.