У гуртожитку на вулиці Борщагівській виявили хворого на коронавірус

У гуртожитку на вулиці Борщагівській виявили хворого на коронавірус

Іще в одному гуртожитку столиці – на вулиці Борщагівській – виявили хворого на коронавірус.

Він зараз лікується на самоізоляції поза межами гуртожитку. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн пресконференції.

– Вчора, вже ввечері, виявили хворого в гуртожитку на вулиці Борщагівській. Він зараз лікується на самоізоляції поза межами гуртожитку. 9-ти особам, що контактували з інфікованим, зробили ПЛР-тести та забезпечили медичний нагляд, – зазначив Кличко.

Він також розповів про ситуацію в двох інших гуртожитках Києва, де минулого тижня виявили хворих на коронавірус.  

В одному з них зафіксували 5 випадків. Із них 4 особи лікуються в стаціонарі Олександрівської лікарні. Одна людина – на самоізоляції поза межами гуртожитку. А в приміщенні гуртожитку сьогодні на карантині перебуває 121 людина. Там посилили заходи з дезінфекції. Медики постійно оглядають мешканців гуртожитку. Також виявлені всі, хто контактував із хворими. 

– В другому гуртожитку, про який ми повідомляли, і який теж закрили на карантин, – один випадок захворювання на коронавірус. Людина перебуває на режимі самоізоляції. Загальна кількість зареєстрованих мешканців гуртожитку – 317 осіб. Також встановлене коло людей, які мали контакти з хворим, – наголосив мер столиці.

За його словами, в усіх приміщеннях загального користування – в коридорах, на сходових клітинах, у холах гуртожитку здійснили заходи із дезінфекції. І щодня там відбувається санобробка. Контролюючі органи відслідковують ситуацію. 

– Хочу зазначити, що не всі мешканці столичних гуртожитків розуміють необхідність самоізоляції у разі виявлення в їхніх гуртожитках хворих. І намагаються вийти в магазин або в особистих справах. Тим самим ставлять під загрозу не тільки своє здоров’я та життя, а й життя своїх сусідів. Бо в гуртожитках люди постійно перебувають у контакті. І там хвороба може поширюватися дуже швидко, – наголосив Віталій Кличко.