Мер Києва повідомив, як місто допомагає незахищеним верствам населення

Мер Києва повідомив, як місто допомагає незахищеним верствам населення

Місто, наскільки може, допомагає малозахищеним верствам населення. Єдиний координаційний центр для допомоги малозахищеним верствам населення, який створила столична влада, сформував та передав у райони 36 200 наборів першої необхідності.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн пресконференції.

– Хочу зазначити, що місто, наскільки може, допомагає малому і середньому бізнесу ухваливши низку пільг на час обмежень, медикам – виділивши кошти з бюджету на доплати, малозахищеним киянам – матеріальною допомогою. Уже півтора місяці в Києві працює Єдиний координаційний центр для допомоги малозахищеним верствам населення. Фахівці центру зібрали та передали в райони міста 36 200 наборів першої необхідності. З них вже понад 34 тисячі соціальні працівники та волонтери доставили людям, які опинилися в складних життєвих обставинах, – сказав Кличко.

Він також подякував соціально-відповідальному бізнесу, благодійним фондам та організаціям, що долучилися до такої допомоги. 

– У критичних ситуаціях місто завжди сильне саме своїми людьми. Їхніми вчинками і злагодженими діями, – наголосив Віталій Кличко.