Завтра відкриють Володимирський та Печерський ринки

Завтра відкриють Володимирський та Печерський ринки

Держпродспоживслужба міста перевірила 37 продовольчих ринків столиці щодо їхної відповідності нормам і вимогам роботи в нинішній епідеміологічній ситуації.

Сьогодні в Києві відкрилися перші три з них. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн пресконференції.

– Як ви знаєте, уряд дозволив працювати продовольчим ринкам. Але прописав вимоги і регламенти їхньої роботи. Держпродспоживслужба міста перевірила 37 ринків столиці щодо їхньої відповідності нормам і вимогам. У минулих кілька днів жоден з ринків не був готовий відкритися, повідомив Кличко.

Він зазначив, що ринки активно готувалися, облаштовували необхідні умови для роботи в нинішній епідеміологічній ситуації. І будуть поступово відкриватися. 

– Сьогодні в столиці вже відкрилися три ринки: «Деміївський» – у Голосіївському районі, «Маяк» – у Деснянському і «Базар на Лісовій». Завтра мають відкритися «Володимирський» та «Печерський» ринки. Я закликаю всіх киян дотримуватися правил безпеки. І на ринках, зокрема. Дистанція, маска, рукавички, дезінфектори, наголосив Кличко.

Він також зазначив, що комісія з надзвичайних ситуацій міста ухвалила рішення і дозволила столичним кав’ярням працювати на виніс.

– Це і підтримка для бізнесу, і справедливе рішення! Бо ресторани і кафе працювали на виніс під час обмежень, сказав Віталій Кличко.