На Київщині відкрилися 13 ринків

На Київщині відкрилися 13 ринків

У Київській області почали відновлювати свою роботу агропродовольчі ринки. Відповідне рішення прийняла Київська обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Про це повідомляє пресслужба Київської облдержадміністрації.

- Станом на ранок 2 травня на Київщині розпочали роботу 13 агропродовольчих ринків: у Васильківському районі – 4, по 1 в Києво-Святошинському, Сквирському, Броварському, Білоцерковському та Миронівському, у м. Гостомель, м. Буча – по одному та два ринки у м. Біла Церква, - йдеться у повідомленні.   

Загальна кількість офіційних ринків в області складає 74. Очікується, що решта ринків відновлять роботу найближчим часом за умови суворого дотримання всіх встановлених протиепідемічних вимог.

- Представники Держпродспоживслужби контролюватимуть дотримання продовольчим ринком протиепідемічних вимог. У разі допущення порушень накладатимуться штрафи, - заявив т.в.о. голови Київської ОДА Василь Володін.

За перші дні роботи ринків на Київщині були виявлені два правопорушення, які відразу були усунуті.

Нагадаємо, що у київській мерії заявили, що столичні ринки поки що не готові забезпечити виконання протиепідемічних вимог. 

Як раніше повідомляв «Вечірній Київ», у Голосіївському районі розігнали вуличних торговців.

Фото: «Вечірній Київ»