Киянам пояснили, через що можуть бути збої в постачанні комунальних послуг

Киянам пояснили, через що можуть бути збої в постачанні комунальних послуг

Сьогодні в Києві загальна заборгованість за комунальні послуги сягає майже 6 млрд гривень.

Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн пресконференції, відповідаючи на запитання сайту «Вечірній Київ».  

– На жаль, через обмежувальні заходи, люди та підприємства зіштовхнулися з фінансовими проблемами. І це вплинуло також на рівень розрахунків за комунальні послуги. Сьогодні в Києві загальна заборгованість за комунальні послуги сягає майже 6 млрд гривень. Це – дуже велика сума. Хочу наголосити, що тенденція до зменшення рівня сплати може призвести до перебоїв із наданням комунальних послуг. Нагадаю, що термін дії знижки в 10 відсотків тепер подовжений  до 30 числа кожного місяця підкреслив мер столиці.

Він зазначив, що перш за все гроші, отримані від киян за послуги, йдуть на закупівлю газу, реконструкцію застарілих теплотрас, які необхідно ремонтувати до початку нового опалювального сезону. А також на зарплату десятків тисяч тепловиків.

Кличко також нагадав, що сплатити всі комунальні послуги кияни можуть онлайн через «Центр комунального сервісу». 

– Також створена сторінка у Facebook, де в приватних повідомленнях можна зв’язатися з фахівцями центру та отримати консультацію щодо надання житлово-комунальних послуг. Консультації надають і на «гарячій лінії»«Центру комунального сервісу». Додатково відкрили 10 стаціонарних номерів телефонів – відповідно в кожному районі міста підкреслив Віталій Кличко.