Київські митники знайшли у посилках із Таїланду «чарівні» пігулки

Київські митники знайшли у посилках із Таїланду «чарівні» пігулки

Київські митники вилучили з двох посилок із Таїланду капсули для схуднення, які містили психотропні речовини. У пігулках знайшли сибутрамін, обіг якого в Україні обмежено.

Про це повідомляє Київська митниця Держмитслужби.  

В одному експрес-відправленні з Таїланду до України було виявлено 30 пластикових баночок з маркуванням «BASCHI…»  (1 200 капсул), в іншому – 23 (830 капсул) 

– Згідно з декларацією, в посилці мали знаходитися тайські традиційні продукти для краси. Наявність у складі капсул сибутраміну підтвердила експертиза, розповіли митники.

Складено протоколи про порушення митних правил. Капсули вилучено.

– Товари, що користуються попитом у тих, хто прагне мати струнку фігуру, можуть містити небезпечні психотропні складові. Тож митники нагадують, що переміщення подібних товарів через митний кордон України в міжнародних поштових та експрес-відправленнях заборонено, – зазначили митники. 

Нагадаємо, що застосування сибутраміну, який раніше призначався як допоміжний засіб при лікуванні ожиріння, було призупинено в багатьох країнах у 2010 році через велику кількість небезпечних побічних ефектів: від запору до анорексії.