Київські аудитори за три місяці забезпечили відшкодування втрат на суму 31,1 млн грн

Київські аудитори за три місяці забезпечили відшкодування втрат на суму 31,1 млн грн

За січень – березень 2020 року фахівці апарату Північного офісу Держаудитслужби забезпечили усунення втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 31,1 млн грн на 48 об’єктах контролю.

За цей період відшкодовано 17,9 млн грн незаконних, нецільових витрат та недостач, допущених підконтрольними об’єктами.

За результатами проведених заходів керівниками підприємств, установ, організацій та органів влади, прийнято 15 управлінських рішень та виконано 13 пропозицій за результатами державних фінансових аудитів. Матеріали 18 контрольних заходів передано до правоохоронних органів для відповідного реагування. За результатами їх розгляду розпочато 1 досудове розслідування та вручено 2 повідомлення про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень. У 6 випадках до установ, де виявлено бюджетні правопорушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, повідомили у пресслужбі Північного офісу Держаудитслужби.

Окрім того, за недотримання законодавства 16 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею 164-2 КУпАП та 2 осіб за статтею 164-14 КУпАП, 9 – до дисциплінарної, 1 посадову особу звільнено з посади.