У Києві на Окружній дорозі утворилися шалені затори

У Києві на Окружній дорозі утворилися шалені затори

Вже другий день поспіль водії стоять у кілометрових заторах на Кільцевій дорозі (Велика Окружна). Дорожники без будь-яких попереджень та пояснень розпочали ремонт однієї з найбільш завантажених магістралей Києва в районі Жулянського шляхопроводу.

Трасу ремонтують одразу з двох боків. Унаслідок дорожніх робіт, утворюються кілометрові затори від Одеської площі до Жулянського шляхопроводу та у зворотному напрямку від Софіївської Борщагівки до закінчення Жулянського мосту.

Що відбувається, і чому немає жодної інформації? З таким питанням обурені водії звернулись через соцмережі до Київавтодору. Столичні дорожники, які завжди попереджають про початок ремонтних робіт на своєму сайті та на сторінці у Facebook, відповіли, що ця ділянка Кільцевої дороги знаходиться на балансі Київської області, хоч і перебуває географічно у столиці.

– Нині балансоутримувач – служба автомобільних доріг Київщини. Частину Кільцевої передали на баланс місту. Інші ділянки – у процесі передачі пояснили у Київавтодорі.

Втім, ніякої інформації про початок ремонтних робіт на Кільцевій дорозі немає і на сайті служби автомобільних доріг Київської області. Тож користувачі соцмереж припускають, що рух важливою магістраллю столиці ускладнюють навмисно, «щоб люди сиділи вдома». Адже відсутність офіційної інформації завжди породжує різного роду чутки та підозри.