Поліція Києва візьме кладовища під особливий нагляд

Поліція Києва візьме кладовища під особливий нагляд

За православною традицією, перша неділя після Великодня – поминальна. Але не цього року. Зараз кладовища закриті, а поминальні дні перенесено на 6 червня. За дотриманням порядку пильнуватимуть посилені патрулі правоохоронців.

– Починаючи з 20 квітня, працівники структурних підрозділів київської поліції, спільно з представниками Муніципальної варти, патрулюють поблизу комунальних підприємств, на території яких розміщенні кладовища. Основне завдання правоохоронців не лише забезпечення публічної безпеки і порядку, а й контроль за дотриманням карантинних обмежень, – пояснили у Відділі комунікації поліції Києва.

З порушниками протиепідеміологічних заходів поліцейські проводитимуть «превентивну роз’яснювальну роботу», а тих, хто не реагуватиме на зауваження правоохоронців, притягуватимуть до адміністративної або кримінальної відповідальності. Нагадаємо, штраф може складати від 17 тисяч гривень.

Окрім цього, співробітники поліції продовжують патрулювати парки, сквери, спортивні майданчики тощо, аби запобігти порушенню відповідних протиепідемічних норм.