Під Києвом спіймали браконьєрів із п’ятьма сітками

Під Києвом спіймали браконьєрів із п’ятьма сітками

Шість недобросовісних рибалок спіймали на затоці «Погребська старуха» на річці Десна, поблизу села Погреби Броварського району.

Про це повідомляє Київський рибоохоронний патруль.

– Так, виявлено громадянина, який під час весняно-літньої заборони здійснював вилов риби за допомогою сітки. Таким способом йому вдалося добути 22 плітки загальною вагою 4 кг. Сума нанесених збитків становить 1 870 гривень, розповіли рибпатрульні.

У цьому ж місці спіймали двох місцевих мешканців, які ловили рибу трьома сітками. Браконьєри встигли виловити тільки 5 пліток, краснопірку та плоскирку. Оскільки чоловіки вели себе зухвало та відмовлялися надати документи, рибпатрульні викликали поліцію.   

Згодом при постановці сітки виявили ще одного порушника, який не встиг наловити риби.  

У всіх випадках оформлено адмінпротоколи за грубе порушення правил рибальства. Кожному браконьєру загрожує штраф від 340 до 680 гривень та відшкодування збитків рибному господарству. Забродні костюми, сітки та незаконно добуту рибу вилучено до рішення суду.

Також на затоці «Погребська старуха» було викрито ще двох порушників правил рибальства. Один ловив рибу під час нерестової заборони з перевищенням кількості вудочок, інший пересувався по нерестовищу на човні. Кожному загрожує штраф до 170 гривень.

Нагадаємо, що під час нересту можна рибалити однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з берега у дозволених місцях та на водоймах в адміністративних межах населених пунктів.

Добова норма вилову на одного рибалку становить не більше 3 кг.