У Подільському районі реконструюють відділення швидкої допомоги № 7

У Подільському районі реконструюють відділення швидкої допомоги № 7

Відділення швидкої медичної допомоги № 7 матиме нове просторе приміщення. Департамент містобудування та архітектури видав містобудівні умови та обмеження на реконструкцію будівлі, що знаходиться на проспекті Свободи, 22-а.

Про це повідомив заступник директора Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації та начальник управління адміністративних послуг Юрій Тацій на своїй сторінці у Facebook.

Зараз відділення швидкої медичної допомоги № 7 розташоване у Центрі первинної медико-санітарної допомоги № 2, де орендує приміщення, однак цієї площі не вистачає для розміщення достатньої кількості бригад швидкої допомоги.

Саме тому планується здійснити реконструкцію для цього відділення. Заклад вже отримав містобудівні умови та обмеження від Департаменту містобудування та архітектури КМДА, де вказані норми, яких необхідно дотриматись під час ремонтних робіт.

– Заклад планує реконструкцію нежитлового приміщення за тією ж адресою і вже має «на руках» містобуди. При проєктуванні та будівництві об’єкта замовникам необхідно врахувати такі умови: гранична висота споруди не має перевищувати 10,2 метрів; на ділянці потрібно передбачити парковки для автомобілів працівників та відвідувачів; будувати дозволено тільки у відповідності до пам'яток оборонного законодавства та безпеки експлуатації оточуючої забудови; при проєктуванні реконструкції варто пам’ятати про обов’язкові засоби для пересування та зручності перебування маломобільних груп населення, в тому числі – людей з інвалідністю, повідомив Юрій Тацій.

Посадовець впевнений, що зараз такі проєкти дуже важливі з огляду на складну епідемічну ситуацію в Києві.

Тож будівлю швидко реконструюють, і у Подільському районі побільшає бригад швидкої допомоги.