У Держспоживслужбі Києва попередили про небезпеку ранніх овочів

У Держспоживслужбі Києва попередили про небезпеку ранніх овочів

Найбільше накопичують нітрати редиска, салат, шпинат, молода капуста та кріп. З ними треба бути особливо обережним. Менше вбирають у себе шкідливих речовин кабачки, морква, огірки, цвітна капуста та броколі.

Про це розповіли у Головному управлінні Держспоживслужби у Києві.

– У огірка та кабачка найбільше шкідливих речовин накопичується біля плодоніжки та у шкірці, тому варто зрізати шкірку. У капусті – на верхніх листочках, у редисці – біля кінчика знизу, у салаті та зеленій цибулі – біля корінця, а у перця, баклажана та помідора – біля плодоніжки розповіли у Держспоживслужбі.  

За словами фахівців, картопля найбільше накопичує нітратів у шкірці, а морква – у верхній та нижній частині. Тому саме ці місця у ранній зелені потрібно зрізати.

Спеціалісти також радять звертати увагу на зовнішній вигляд овочів.

 Свіжі огірки – це темно зелені з твердою шкіркою плоди. Добре, якщо на них ще не відпала квіточка і пилок на шкірці. Редиска має бути без плям, а зелень – темно зеленого кольору з не зім’ятими, витягнутими листочками. Свіжа капуста повинна бути легкою, але твердою, а її верхні листочки – блискучими та соковитими, а не облізлими та засохлими, – розповіли у Держспоживслужбі.

Спеціалісти зазначають, що повністю позбавити овочі від нітратів неможливо, але зменшити їх кількість цілком реально.

Для цього необхідно:

  • ретельно вимити овочі та замочити їх на 20 хвилин у холодній воді, злити її та замочити ще раз;
  • не рекомендується вживати стебла зелені (кріп, петрушка та інші), оскільки вони накопичують більше нітратів, ніж листочки;
  • такі овочі, як редиску та огірки, бажано очищати від шкірки, зрізати плодоніжку та хвостик;
  • при термічній обробці рівень нітратів знижується, але відвар рекомендується злити відразу ж після варіння;
  • овочі, які не будуть піддаватись термічній обробці, перед вживанням окропіть лимонним чи гранатним соком (кислота, яка в них міститься, має властивість знешкоджувати нітрати).

Фахівці наголошують, що дітям, людям похилого віку і з хворим шлунком, вживати ранні овочі слід дозовано.

Також спеціалісти не радять купувати нітрат-тестери та посилатися при виборі овочів та фруктів на їхні показання. 

– Ці прилади вимірюють електропровідність солевмісних розчинів загалом, тому враховуються не тільки нітрати, а й всі інші солі – фосфати чи натрієві, які насправді нам потрібні. Похибка таких вимірів може досягати мало не 1000%. Визначити достовірно кількість нітратів можна тільки в лабораторних умовах, – зазначили у Держспоживлужбі.

Експерти звертають увагу, що вміст нітратів найнижчий у стиглих овочах і підвищений у незрілих. За їхніми словами, дослідження свідчать, чим крупніший коренеплід, тим менший у ньому вміст нітратів, а хімічний склад кращий.