Із Чорнобиля до Києва привезли дитинча коня Пржевальського з опіками

Із Чорнобиля до Києва привезли дитинча коня Пржевальського з опіками

У Чорнобильській зоні, де тривають пожежі, врятували лошатко Пржевальського. Маленьку конячку з опіками волонтери відвезли у Притулок для диких тварин, що під Києвом.

Про це повідомляє Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник на своїй сторінці у Facebook, опублікувавши відео порятунку лоша.  

– Ми не знаємо, де поділася мама-кобила цієї маленької конячки Пржевальського, але лісники побачили, як лоша саме бродить біля одного зі згарищ зони відчуження. Можливо, чимось наляканий табун не помітив, як загубив маля… Шукай тепер вітер в полі, розповіли у Чорнобильському заповіднику.

Двотижневе лоша почувало себе не дуже добре, тож працівникам заповідника довелося діяти дуже оперативно.

Коника Пржевальського (насправді, це – самочка) погодився прихистити у себе Притулок для диких тварин при кінноспортивному клубі «Магнат», що під Києвом.

– Його професійні ветеринари знають, що може знадобитись такому маляті й нададуть йому необхідну допомогу. Злагоджено спрацювали й співробітники заповідника та Державного агентства з управління зоною відчуження.  Дякуючи їм, лоша швидко й без перешкод перевезли через КПП. А там вже його забрали волонтери-зоозахисники, які саме нещодавно прибули сюди, аби при можливості допомогти тваринам, розповіли у Чорнобильському заповіднику.   

Відучора маленький «пржевалець» вже освоюється в новому домі. Фахівці притулку помітили в нього опіки від блукання згарищем. Ще в нього виявилися коліки... Лошаткові доведеться поправляти здоров’я з новими батьками.