Коли київський метрополітен почне перевозити пасажирів

Коли київський метрополітен почне перевозити пасажирів

Київський метрополітен готовий розпочати перевозити пасажирів, які тільки Уряд дасть відповідне доручення.

Про це повідомили «Вечірньому Києву» у КП «Київський метрополітен».

– Метро зачинено для перевезення пасажирів до 24 квітня відповідно до постанови Кабміну про запобігання поширенню коронавірусу. Нової інформації у нас нема. Почнемо працювати, як тільки отримаємо відповідне доручення від Кабміну, – повідомила заступниця начальника КП «Київський метрополітен» Наталка Макогон.

Водночас, Головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив сьогодні, 21 квітня, що міністерство клопотатиме про подовження карантину до 12 травня.

Нагадаємо, що Уряд 16 березня ухвалив низку рішень стосовно обмеження пасажирських перевезень та масових зібрань, Зокрема, було припинено роботу метро у Києві, Харкові та Дніпрі, а також скасували залізничне та автобусне сполучення між областями та містами.

До слова, в умовах карантинних заходів і тимчасового припинення перевезення пасажирів у підземці посилено працюють ремонтні бригади. Тривають капітальні ремонти ескалаторів на станціях «Золоті ворота» та «Майдан Незалежності», ремонт вагонів та поточні ремонти електрообладнання.