Києво-Печерську лавру оточили правоохоронці

Києво-Печерську лавру оточили правоохоронці

На всій території Києво-Печерської лаври посилені карантинні заходи. Там виставили 4 пости з правоохоронців і фахівців лабораторного центру.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн пресконференції.

– Учора ми посилили карантинні заходи в лаврі. На території лаври виставили 4 пости з правоохоронців і фахівців лабораторного центру. Поліція і Нацгвардія контролюють входи і виходи з території. Потрапити туди можна тільки за спеціальним дозволом. Учора ми направили медичні бригади в лавру. Медобстеження там пройшли 230 служителів лаври та 68 студентів духовної семінарії. Серед них виявили хворих. Двох госпіталізували. Один відмовився від госпіталізації, – повідомив Віталій Кличко.

Він зазначив, що на сьогодні запланований відбір зразків для лабораторного дослідження ПЛР у служителів Київської духовної академії та семінарії.

Також сьогодні зранку почали посилену дезінфекцію приміщень Києво-Печерської лаври. Її робитимуть щодня. Як і медогляд усіх, хто мешкає на території лаври.

– Я ще раз звертаюся до киян і до всіх українців. Залишайтеся вдома на Великодні свята! Не наражайте на небезпеку себе і своїх близьких! Нам не потрібен після Паски вибух хвороби. Я переконаний: ніхто не мріє потрапити в інфекційне відділення, – наголосив Віталій Кличко.