Енергетики відновили електропостачання будинків на вулиці Хрещатик за рекордний час

Енергетики відновили електропостачання будинків на вулиці Хрещатик за рекордний час

Енергетикам знадобилося лише 3 години, щоб відновити  електропостачання  на Хрещатику та прилеглих вулицях.   Нагадаємо, сьогодні рано-вранці центр столиці знеструмили через складну аварію, що сталася в кабельному колекторі.

-Станом на 10.45 наші енергетики повернули світло у 69 будинків з 80 із знеструмленних, станом на 12.58 – світло поновили у всіх будівлях. В середньому на ліквідацію аварії на 1 лінії енергетики витрачають 1-2 години. Ця аварія в колекторній зачепила 17 ліній. Нам вдалося підключити більшість споживачів до резервного живлення і повернути в їх домівки світло всього за 3 години, - повідомили у ДТЕК "Київські електромережі".

Як пояснили енергетики, лінії, пошкоджені через аварію живлять велику кількість клієнтів першої та другої категорії – споживачів, яким гарантовано безперебійне постачання електроенергії. Роботу ускладнювало також, те що пожежа поширювалась надзвичайно швидко. Тому енергетики вимушені були постійно відключати нові кабелі з різних підстанцій.

80 будівель, знеструмлених в результаті загоряння в колекторі, були заживлені від резервних джерел живлення. Підключено до дизельних генераторів ДТЕК Київські електромережі будівлі ТРК «Київ», готель «Дніпро» та ТРЦ «Глобус», 2 будинки за адресою вул. Грушевского 4а и 4б.

Енергетики зможуть приступити до обстеження та аварійно-відновлювальних робіт на постраждалих від пожежі кабельних лініях після того, як закінчаться основні роботи по ліквідації пожежі і вивітрювання підземного приміщення.