У Чорнобильській зоні спустили на воду понтони для туристів

У Чорнобильській зоні спустили на воду понтони для туристів

Рано чи пізно жахливий коронавірус відступить і життя повернеться у звичне русло. Принаймні на це сподіваються у зоні відчуження, де вже готуються приймати екскурсії. Днями на річках Прип’ять та Уж з’явилися понтони-причали для поціновувачів водного туризму.

Про це повідомляє Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник на своїй сторінці у Facebook.

- В умовах жорсткого карантину, з дотриманням всіх вимог безпеки, в заповіднику продовжуються роботи зі створення та облаштування об’єктів туристичної інфраструктури для водного туризму, - йдеться у повідомленні.

Відзначається, що це передбачено відповідними заходами на виконання указу Президента від 10 липня 2019 року про деякі питання розвитку територій, що постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС. 

Нагадаємо, що Державне агентство з управління зоною відчуження ще в минулому році розробило безпечні туристичні маршрути до Чорнобильської зони річками Прип’ять та Уж.

- Одним з логістичних елементів для проведення екскурсій по водних артеріях зони є спеціальні понтони-причали, які співробітники заповідника змайстрували власними руками. А днями – спустили їх на воду, закріпивши біля берега, - розповіли у Чорнобильському заповіднику. 

Проте понтони будуть використовуватись не лише для потреб потенційних туристів, але й для здійснення охоронних та превентивних заходів на річках зони.