Сьогодні Дарницькому району Києва виповнилося 85 років

Сьогодні Дарницькому району Києва виповнилося 85 років

3 квітня 1935 року було утворено Дарницький район міста Києва, сучасні межі якого затверджені у 2002 році.

Саме тому 3 квітня вважається Днем народження Дарницького району.

Голова Дарницької РДА Ярослав Лагута привітав дарничан зі святом. «Вечірній Київ» приєднується до привітань.

Ярослав Лагута впевнений, що всі проблеми й виклики сьогодення вдасться подолати: «Всі труднощі тимчасові. Тримаймося, допомагаймо один одному! Непохитно впевнений, що ми все гідно переживемо та зовсім скоро будемо мати можливість активно працювати і відсвяткувати ювілей разом».

Він також запевнив, що служби району працюють у цілодобовому режимі, щоб забезпечити життєдіяльність Дарницького району: працюють усі продовольчі магазини, комунальні служби району, дорожні служби, медичні працівники працюють у режимі 24/7.

– Велика шана і подяка дарничанам, які в нинішніх умовах, ризикуючи своїм здоров’ям, а подекуди й життям – невтомно працюють над недопущенням розповсюдження вірусу над усуненням його наслідків, написав Ярослав Лагута у привітанні.– Низько вклоняюся цим людям, бо саме вони тримають оборону тут і зараз. Вкотре звертаюся до всіх, хто наразі має можливість працювати дистанційно: закликаю вас лишатися вдома! Від цього залежить ефективність всіх вжитих заходів та здоров’я наших близьких, які найбільш вразливі перед інфекцією.

Звертаюсь до всіх, хто має можливість надати волонтерську допомогу найвразливішій категорії дарничан – людям похилого віку: допомагайте тим, хто цього потребує!

Бажаю вам міцного здоров'я, спокою і сімейного благополуччя.

Хай Дарницький район завжди лишається найулюбленішим, найнадійнішим і найріднішим для всіх і кожного! Довголіття і процвітання Дарницькому району!