17 тисяч за каву: під Києвом оштрафували порушників карантину

17 тисяч за каву: під Києвом оштрафували порушників карантину

У місті Вишневе, що під Києвом, правоохоронці склали адміністративні протоколи на продавців кави. За порушення правил карантину їм загрожує від 17 до 34 тисяч гривень.

Про це повідомляє поліція Київської області.

- Порушення умов карантинних заходів, а саме приготування та продаж кави громадянам, виявили та задокументували працівники Києво-Святошинського відділу поліції. Попри те, що з продавцями цих торгових закладів правоохоронці напередодні проводили відповідну роз’яснювальну роботу, - розповіли поліцейські.

Правоохоронці нагадали, що відповідно до вимог постанови Кабміну щодо запобігання поширенню коронавірусу, у торговельних закладах заборонили продавати алкоголь на розлив, готувати на продаж каву та інші напої. Крім випадків, коли кава готується «на виніс» у закритих ємкостях.

- Відносно продавців кави, а деякі з них працювали навіть без захисних медичних масок, склали адміністративні протоколи за ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) КУпАП. Адміністративні матеріали будуть направлені до районного суду для прийняття рішення, - зазначили у поліції Київщини.  

Як раніше повідомляв «Вечірній Київ», Шевченківський райсуд столиці оштрафував на 17 тис. гривень жінку, яка продавала на вулиці овочі та фрукти.