Кіберполіція шукає ділків, які підробляють квитки для проїзду в столичному транспорті

Кіберполіція шукає ділків, які підробляють квитки для проїзду в столичному транспорті

Ще не встигли у столиці роздати квитки для проїзду в громадському транспорті, як у інтернеті почали з’являтися оголошення про їхній продаж. Водночас, у Києві вже видали 225 тисяч квитків за заявками від підприємств та установ визначених сфер.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн пресконфренції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

– Як ви знаєте, громадський транспорт столиці відсьогодні працює в режимі запроваджених обмежень. А значить: не для всіх пасажирів! У нинішній ситуації він має забезпечити перевезення на роботу виключно працівників сфер критичної інфраструктури міста. А саме тих, хто працює в лікарнях, правоохоронних органах, у продовольчих магазинах і аптеках, рятувальників, фахівців, які забезпечують роботу житлово-комунального господарства міста, наголосив Кличко.

Мер міста звернувся до тих, хто вже намагається підробляти спецквитки і продавати їх через інтернет. Кличко зазначив, що такий квиток діє тільки разом з пред’явленим службовим посвідченням, яке підтверджує роботу людини у тій сфері, що визначена для проїзду в громадському транспорті в умовах обмежень.

– Правоохоронці, фахівці із боротьби з кіберзлочинністю, вже працюють над виявленням ділків, які вчора оперативно малювали спецквитки та розміщували оголошення про їхній продаж, зазначив Кличко.

Він також нагадав, що всі інші мешканці міста, кому справді треба їхати на роботу чи в гостро необхідних справах, пересуваються містом приватним транспортом, таксі або транспортом, організованим установою чи підприємством, де людина працює.

– Рух такого транспорту містом не обмежується!, наголосив Віталій Кличко.