Як доїхати до роботи у Києві: у соцмережах пропонують допомогу

Як доїхати до роботи у Києві: у соцмережах пропонують допомогу

Після закриття метро кияни очікують повного колапсу наземного громадського транспорту в столиці.

Багато людей, які з огляду на різні обставини не можуть залишитися вдома під час карантину, опинилися в складному становищі. До того ж, уряд заборонив міжміське та приміське сполучення. Як медики, пожежники, поліцейські та багато інших працівників критичної інфраструктури вчасно діставатимуться до робочих місць – невідомо.    

Люди почали активно шукати у соцмережах попутників для економних поїздок на авто та пропонувати допомогу.

Одним із перших відгукнувся на проблему радник голови МВС Іван Варченко, який зголосився безкоштовно підвозити на роботу медичних працівників.

До уваги медиків та фармацевтичних працівників, які живуть / працюють у Києві за маршрутом Ірпінь Академмістечко проспект Перемоги бульвар Тараса Шевченка Хрещатик  Грушевського метро Арсенальна. Упродовж періоду обмежувальних карантинних заходів, щодня (зокрема, у вихідні дні) зранку з 7:30 у напрямку Ірпінь-Арсенальна і увечері, о 19:30 – у зворотному напрямку, відвезу на роботу і додому лікарів та аптекарів приватним автомобілем, написав Іван Варченко у Facebook.

Він повідомив номер свого мобільного телефону та попросив майбутніх пасажирів користуватися засобами індивідуального захисту: масками, рукавичками та дезинфікуючими розчинами. 

Як раніше повідомляв «Вечірній Київ», у транспорт столиці пускатимуть тільки в масках і возитимуть по десять пасажирів.