Коронавірус: 8 правил, яких слід дотримуватися

Коронавірус: 8 правил, яких слід дотримуватися

Рада національної безпеки та оборони дала українцям вісім порад, які допоможуть уникнути зараження коронавірусом

Так, для уникнення зараження коронавірусом рекомендується:

  1. Мити руки руки із засобами дезінфекції. Необхідно мити руки з милом протягом мінімум 20 секунд або із засобом дезінфекції, який містить 60% спирту.
  2. Уникати близьких контактів. Дотримуйтесь відстані мінімум 2 метрів від людини, яка кашляє, чхає, має підвищену температуру.
  3. Не торкатись руками до очей, носа, рота. Руки можуть контактувати з поверхнями, які заражені вірусом, і передати його тілу.
  4. Кашляти/чхати на внутрішню частину ліктя, щоб уникнути зараження об’єктів і людей, з якими контактуєте.
  5. Не вживати антибіотики або противірусні препарати, оскільки наразі немає наукового підтвердження, що вони запобігають зараженню коронавірусом.
  6. Мити поверхні із засобами дезінфекції, які можуть вбивати коронавірус: відбілювач, хлор, розчинники, 75% етанол, оцтова кислота та хлороформ.
  7. Використовувати маску тільки в тому випадку, якщо є підозра на контакт з коронавірусом, або для допомоги хворій людині.
  8. Тих, хто знаходився в КНР, або в інших країнах, де зареєстровані спалахи коронавірусу, просять зателефонувати на гарячу лінію Міністерства охорони здоров’я (0 800 505 201), щоб отримати інформацію про подальші дії.