У Києві оголосили екологічний конкурс для дітей

У Києві оголосили екологічний конкурс для дітей

Поки ваші діти на вимушених канікулах, їм буде чим корисним зайнятися. «ОБЕРИ ЧИСТЕ МАЙБУТНЄ» 2020 це саме конкурс для дітей.

КП “Київкомунсервіс” за сприяння Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА, підприємств-перевізників побутових відходів підприємств, які займаються сортуванням та переробкою побутових відходів у місті Києві, громадських організацій, оголошує про початок щорічного міського конкурсу дитячої та юнацької творчості «Обери чисте майбутнє» .

До участі запрошуються учні (вихованці) навчально-виховних закладів м. Києва.

Цьогоріч конкурс проводиться в наступних номінаціях та вікових групах:
1. «Сортуй заради майбутнього»
- малюнок (плакат) – 7-10 років;
- аплікація (колаж) – 7-13 років;
- відео-робота – 11-16 років.
2. «Вдихни нове життя в сміття».
- сувенір, виріб з відходів – 7-13 років;
- «Шалена кришечка та жерстяна баночка» – 11-16 років.
- «Модні фішки» – 11-16 років.
3. «Міні еко проект» – всі вікові групи.
4. Флешмоб «Еко-двіж» – всі вікові групи.
Всі роботи виконуються в екологічній тематиці.
Роботи на конкурс подаються не пізніше 30 квітня 2020 року разом з оформленою заявкою за адресою: м. Київ, вул. Кудрявська, 23, каб. 102, КП “Київкомунсервіс”, відділ екологічної політики, зв’язків з громадськістю та ЗМІ. Контактний телефон: (044) 594-77-11.
Підведення підсумків конкурсу та церемонія нагородження переможців заплановано на 11:00 26 травня 2020 року в приміщенні за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 36, в колонній залі Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Визначення переможців відбудеться за допомогою інтернет-голосування за представлені конкурсні робіти (фото та відео) на сайті КП «Київкомунсервіс» http://kks.kiev.ua/.
Більш детально з умовами проведення конкурсу можна ознайомитись на на сайті КП «Київкомунсервіс» за посиланням: http://kks.kiev.ua/oberi-chiste-majbutnie-2020/ .
Департамент житлово-комунальної інфраструктури Києва Київська міська державна адміністрація - КМДА Департамент освіти і науки Києва