Столичні ярмарки працюватимуть з масками і дезінфекторами

Столичні ярмарки працюватимуть з масками і дезінфекторами

Ярмарки працюватимуть у звичайному режимі, однак із певними запобіжними заходами.

Із 12 до 31 березня буде вжито низку інших запобіжних заходів, щоб не допустити розповсюдження коронавірусу. Тому до участі в сезонних та традиційних сільськогосподарських ярмарках не будуть допускати осіб із ознаками захворювання. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Володимир Слончак.

– Кияни мають бути забезпечені усіма необхідними продуктами. Особливо для літніх людей, важливо бути певними, що вони зможуть їх купити, де зазвичай. З такою метою було вирішено не зупиняти продуктові сезонні та традиційні сільськогосподарські ярмарки, однак, звісно, ввести певні попереджувальні заходи, – проінформував заступник голови КМДА.

Важливо, за його словами, що до участі у ярмарку не будуть допускати осіб, які мають ознаки захворювання. Також під час торгівлі буде забезпечено дезінфікуючі засоби, зокрема для миття рук, а також рукавички медичні, маски медичні. Організатори – комунальні підприємства та райдержадміністрації будуть проводити дезінфекцію території до та після ярмаркування.

Нагадаємо, що цього тижня у столиці триватимуть сезонні ярмарки.