Українських парламентарів будуть дезінфікувати

Українських парламентарів будуть дезінфікувати

Спікер парламенту Дмитро Разумков підписав розпорядження про невідкладні заходи із забезпечення сталої роботи Верховної Ради та її органів у зв'язку з поширенням коронавірусу. Зокрема, народним депутатам наполегливо рекомендують скасувати або перенести службові відрядження за кордон до зміни епідеміологічної ситуації в світі.

Згідно з розпорядженням, текст якого опубліковано на сайті парламенту, керівнику Апарату Верховної Ради доручено вжити необхідних профілактичних заходів, спрямованих на запобігання поширенню гострих респіраторних хвороб у адміністративних будинках законодавчого органу.

– При вході до під’їздів парламенту будуть засоби для дезінфекції рук, написала заступниця голови фракції «Слуга народу» Євгенія Кравчук на своїй сторінці у Facebook.

Очікується, що Кабмін сьогодні, 11 березня, розгляне питання щодо протидії поширення коронавірусу та запровадить карантин у всіх навчальних закладах України. Також планується заборонити на загальнонаціональному рівні проведення спортивних та інших масових заходів.