З котом за ґратами: під Києвом в’язні доглядатимуть тварин

З котом за ґратами: під Києвом в’язні доглядатимуть тварин

В’язням Бучанської виправної колонії №85 дозволять піклуватися про безпритульних котів.

Про це повідомляє Центр захисту тварин на своїй сторінці у Facebook.

- Для тварин буде відведено спеціальне приміщення, куди зможуть приходити в`язні для відвідин своїх нових підопічних. Час від часу котиків будуть відвідувати наші ветеринари, аби впевнитись, що з ними все гаразд, вони не хворіють і утримуються в гарних умовах, - розповіли в Центрі захисту тварин.

Зазначається, що до спілкування з тваринами будуть допускатися лише ті в`язні, що відбувають покарання не за тяжкі злочини. Звісно, за процесом двосторонньої адаптації будуть наглядати співробітники колонії.  

Захисники тварин нагадали, що в одній з американських в’язниць штату Індіана діє спеціальна програма, за якою ув’язненим дозволяється доглядати за безпритульними котами. За 5 років експеримент показав чудові результати. В’язні, що піклувалися про пухнастиків, змінювались і в майбутньому майже ніколи не потрапляли за ґрати повторно.

- Впевнені, що й в Україні цей експеримент буде успішним, адже наші котики не гірші за американських. А ще ми переконані, що кожна людина має право на другий шанс. Як знати, можливо завдяки догляду за твариною хтось переосмислить своє життя і повернеться з місць позбавлення волі додому назавжди, - сподіваються в Центрі захисту тварин.