У Києві штрафують за викинутий не на сміттєзвалище непотріб

У Києві штрафують за викинутий не на сміттєзвалище непотріб

За рік в столиці демонтували понад 1500 незаконних споруд. Інспектори з благоустрою склали 1455 протоколів про незаконну торгівлю.  До програмного комплексу «Стоп-спам» було внесено 11 165 мобільних номерів, що розміщені на незаконних рекламних носіях - оголошеннях на стовпах. Про це сьогодні під час розширеного засідання Колегії КМДА повідомив директор Департаменту міського благоустрою Олексій Кулеба.

За його словами, найбільш типовими порушеннями у сфері благоустрою є розміщення незаконних торгових точок, накопичення сміття через відсутність договору чи нерегулярне вивезення, стихійні звалища й торгівля, самовільне розміщення рекламних об’єктів, графіті на об’єктах тощо.

-Уже найближчим часом ми розпочинаємо в місті масові толоки та проведемо щорічну всеукраїнську акцію з благоустрою «За чисте довкілля». Будемо прибирати звалища, висаджувати дерева, прибирати парки і сквери тощо, – підкреслив Олексій Кулеба. – Я хочу наголосити, що ми будемо штрафувати за самовільно викинуте сміття, за порушення благоустрою в місті. Усі без винятку підприємства та організації повинні мати договори на вивезення сміття і не залишати його просто на вулиці чи підкидати в баки мешканцям.

Директор Департаменту також анонсував пілотний проект – переформатування районних та міських підрозділів інспекторів, що допоможе більш якісно та оперативно реагувати на порушення в місті.

Раніше заступник голови КМДА Петро Пантелеєв повідомив "Вечірньому Києву", що місто готове до проведення великого прибирання околиць та толок