Ізолятор для інфікованих коронавірусом відкрили на вокзалі у Києві

Ізолятор для інфікованих коронавірусом відкрили на вокзалі у Києві

У медпункті залізничного вокзалу Києва відкрили ізолятор для пасажирів з підозрою зараження на коронавірус.

Як виявилось, ізолятор для інфекційних хворих у медичному пункті був завжди. Просто на хвилі епідемії зараження Уханським коронавірусом його переобладнали під потреби цього типу хворих.

- Якщо до нас приходить пацієнт з високою температурою або підозрою на зараження коронавірусом, він потрапляє до ізолятора, після чого лікар чи черговий фельдшер його оглядають і за потреби госпіталізують, - розповіла завідувач медичного пункту Київ-Пасажирський Марія Сербіна. - Ми не маємо право ставити такий серйозний діагноз як коронавірус, ми можемо лише діагностувати підозру. Після чого пацієнта заберуть до лікарні, де після спеціальних тестів йому зможуть поставити діагноз.

Спеціальних тестів для виявлення коронавірусу в медпункті немає, але якщо симптоми збігатимуться, то людину направлять до спеціальної лікарні, яка визначена містом як та, що приймає інфікованих. У Києві це – Олександрівська лікарня, де вже відбулись навчання з протидії коронавірусу.

Медпункт на вокзалі обладнаний у достатній кількості антисептиками та масками.

- Вже на початку наступного тижня, 2-3 березня, розпочнуться поставки безконтактних градусників й усі філії товариства будуть обладнані сучасним обладнанням. Усім пасажирам потягів перед посадкою вимірюють температуру. Працівники чітко знають план дій, якщо виявлять інфіковану людину, - розповіла Олена Якименко, в.о. директора філії центру охорони здоров'я АТ "Укрзалізниця".

На сьогодні в Україні не зафіксовано жодного лабораторно підтвердженого випадку зараження Уханським коронавірусом.