Такого ще не було: у Голосієво зламали ліфт

Такого ще не було: у Голосієво зламали ліфт

Ганебний випадок стався у Голосіївському районі.

Власники однієї з квартир багатоквартирного будинку перевантажили будівельним сміттям пасажирський та вантажний ліфти (на відео лише частина будівельного сміття, яке було завантажене у ліфтові кабіни). У результаті вийшла з ладу система автоматики, відповідно ліфти не працювали. Чи відповідає така поведінка людей здоровому глузду?

У Департаменті житлово-комунальної інфраструктури наголошують, що Правилами користування ліфтів не передбачено перевезення будівельного сміття.

-Бережіть своє майно! Ліфти – це спільне майно багатоквартирного будинку, яке є спільною сумісною власністю співвласників (власників квартир та нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку), - застерігають у Департаменті. - І саме співвласники зобов’язані забезпечувати належне утримання та належний санітарний і технічний стан спільного майна багатоквартирного будинку, забезпечувати його технічне обслуговування та у разі необхідності проведення поточного і капітального ремонту. Також наголошуємо, що будівельні відходи не входять до складу твердих побутових відходів, вивезення будівельного сміття здійснюється спеціалізованими підприємствами на полігон № 6, що знаходиться на вул. Пирогівський шлях, 94-96. На послугу з захоронення будівельних відходів встановлено окремий тариф.