У Дарницькому районі створять сквер моральних авторитетів

У Дарницькому районі створять сквер моральних авторитетів

Як повідомила Дарницька РДА, вони реалізують важливий національно-патріотичний, просвітницький проєкт.

У районі може бути побудований сквер моральних авторитетів – українців. Його планують розмістити в районі вулиць Анни Ахматової, Урлівської та Княжого Затону. Пропонується створити алею «Моральних авторитетів – українців» з розміщенням меморіалу – каплиці на честь предстоятеля УГКЦ Патріарха Любомира Гузара.

У райадміністрації наголошують, що українці завжди з великою цікавістю прислухалися до Любомира Гузара. Саме тому майбутня алея й меморіал будуть названі на його честь.  

27 лютого 2020 року, о 15:00, у приміщенні Публічної бібліотеки 160 сімейного читання (проспект Петра Григоренка, 22/20), відбудеться презентація та громадське обговорення проєкту скверу моральних авторитетів українців.

На зустрічі планується обговорити питання вшанування інших відомих українців та образів, зокрема «Героям України», Ліні Костенко, Мирославу Мариновичу, Семену Глузману та Мустафі Джемильову.

Щиро запрошуємо на зустріч! Під час громадського обговорення пропонуємо Вам також надати свої пропозиції, щодо переліку імен, які є моральними авторитетами для українців та заслуговують на вшанування в Дарницькому районі.