Захворюваність стрімко росте: скільки шкіл у Києві вже закрито

Захворюваність стрімко росте: скільки шкіл у Києві вже закрито

У Києві повністю припинено заняття у 182 школах та в окремих класах 49 шкіл.

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Керівники закладів освіти мають право повністю або частково призупиняти навчальний процес за відсутності 20% від загальної кількості учнів через захворювання на грип та ГРВІ.

–  Станом на 5 лютого найбільший відсоток учнів, що не відвідують заклади середньої освіти у Деснянському (88%), Дарницькому (76%), Солом’янському та Оболонському (по 75%) районах. Середній показник відсутніх у місті – 60%. Разом із тим, є заклади, які вже повернулися до навчання, – розповідає заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

На цей період заклади середньої освіти Києва обмежують проведення масових заходів та доступ сторонніх осіб до навчальних приміщень.

– Хочу підкреслити, що освітній процес триває. Учні продовжують навчатися завдяки іншим формам – дистанційному та домашньому навчанню. Здоров’я дітей та підтримка колективного імунітету – це відповідальність кожного, – наголосив Валентин Мондриївський.

У разі виявлення у дитини ознак недуги, педагогічні працівники направляють учня до медичного працівника та повідомляють про це батьків.

Батькам рекомендується уважно слідкувати за станом здоров’я своєї дитини та при виявленні ознак захворювання негайно звертатися до лікаря.