Освітній Хаб Києва увійшов у десятку подій року в Україні

Освітній Хаб Києва увійшов у десятку подій року в Україні

Проєкт-ініціатива «Освітній Хаб міста Києва» увійшов до ТОП-10 подій та результатів у сфері освіти 2019 в Україні. Відповідний рейтинг склала Асоціація інноваційної та цифрової освіти.

Він був відзначений як «Результат року». Протягом шести місяців діяльності інноваційного проєкту «Освітній Хаб міста Києва: територія нових можливостей для кожного», було проведено 600 тренінгів, участь у яких взяли понад 10 тисяч осіб. Згідно із соцопитуванням, яке відбулось у грудні, понад 40% дорослого населення киян вже знає або користується цим проєктом (майже кожен другий киянин у віці 18 – 60 років).

Насправді цей результат року спільний з киянами, які користуються проєктом «Освітній Хаб міста Києва». Разом з Департаментом освіти і науки Київської міської державної адміністрації, Асоціацією інноваційної та цифрової освіти ми створили реальну можливість всім охочим отримати бажані знання та бути конкурентоздатними на ринку праці, – зазначив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Соціальний інноваційний проєкт «Освітній Хаб міста Києва: територія нових можливостей для кожного» реалізується Департаментом освіти і науки Київської міської державної адміністрації спільно із Асоціацією інноваційної та цифрової освіти.

Місія Освітнього Хабу міста Києва – забезпечити системну реалізацію концепції «Навчання Протягом Життя» (Life Long Learning) на території міста Києва, надавши можливість всім охочим безкоштовно отримати або покращити «м’які навики» (soft skills), які потрібні кожному та які наразі є вкрай затребувані на ринку праці.